Skup pojazdów 2017-05-25T12:45:19+00:00

Skup samochodów Mrągowo

Jeśli masz dość pojazdu, który od dawna jest niesprawny i jedyne co robi to zagraca twoje podwórko, bądź nie masz czasu i doświadczenia, żeby szukać kupca na samochód to możesz mieć pewność, że dzwoniąc do nas – załatwisz wszystkie formalności z tym związane, a gotówkę dostaniesz od ręki.

Zajmujemy się skupem samochodów różnej klasy, w każdym stanie technicznym. Mogą to być samochody sprawne, uszkodzone bądź powypadkowe. Specjalizujemy się tak że w skupie samochodów dostawczych i maszyn rolniczych.

Finalizując transakcję kupna zawsze kierujemy się zadowoleniem naszego klienta oferując kwotę, która usatysfakcjonuje obie strony. Dla Państwa wygody nasz specjalista przyjedzie pod wskazany adres, oceni stan samochodu i zaproponuje cenę. Dopełni wszelkich formalności związanych ze sprzedażą, wyrejestrowaniem bądź złomowaniem, a Państwo będą mieli spokój i pewność, iż wszystkie formalności zostaną dopilnowane i zgłoszone.

Skupujemy

  • dowolną markę samochodu

  • w dowolnym stanie

  • pojazdy osobowe, dostawcze, maszyny rolnicze

Zapewniamy

  • płatność gotówką
  • wszystkie niezbędne dokumenty
  • transport i dojazd do klienta

Jesteśmy zainteresowani skupem każdego samochodu niezależnie od marki. Kupimy od Państwa auto w każdym stanie technicznym.

Dojeżdżamy do wszystkich miast w naszej okolicy: Mrągowo, Kętrzyn, Giżycko, Biskupiec, Szczytno oraz ich okolice!

Nie przegap takiej szansy! Kupujemy auta naprawdę w każdym stanie! Może to być samochód salonowy, sprowadzony, ale równie dobrze z usterkami, do poprawek, po wypadku, po stłuczce, zniszczony, skorodowany.