Auto laweta 2017-03-23T11:55:59+00:00

Auto laweta Mrągowo i okolice

Oferujemy usługi transportu samochodów na dowolnym obszarze w wybrane przez klienta miejsce. Jeżeli na twoim podwórku od dawna zalega niesprawny pojazd zagracając miejsce i strasząc gości, a jego uszkodzenia uniemożliwia jazdę bądź holowanie potrzebujesz auto-lawety. Oferujemy pomoc w transporcie uszkodzonych i niesprawnych pojazdów bezpośrednio z miejsca zamieszkania (bądź innego wskazanego miejsca) do wybranego punktu np. warsztat samochodowy, złom, bądź klient. Klient przewożonego na lawecie pojazdu ma możliwość towarzyszenia w podróży w wygodnej kabinie naszej lawety.

Pomoc przy wypadkach drogowych

Jedną z najczęściej wykonywanych usług jest transport samochodów uszkodzonych podczas wypadku / przy kolizji drogowej. Bardzo często po takim zdarzeniu nasz samochód nie nadaje się do dalszej jazdy co wymusza na nas sprowadzenie lawety i przetransportowanie pojazdu do warsztatu samochodowego który dokona naprawy bądź oględzin.

Transport maszyn rolniczych i budowlanych

Auto laweta świetnie radzi sobie z transportem ciężkich maszyn budowlanych które nie poruszają się o własnych siłach, bądź ich jazda jest na tyle powolna, że znacznie lepiej jest wynająć lawetę i przewieźć je we wskazane miejsce.
To tak że idealny rodzaj transportu do wszelkich rodzajów maszyn rolniczych których prędkość poruszania tak że jest niezadowalająca.
Transport takich pojazdów oszczędza czas, ale również i obniża koszty.

Wynajem przyczepy lawetowej

Oferta skierowana dla osób które nie potrzebują profesjonalnej lawety, gdyż przewożony pojazd jest mniejszy i sprawny a sami dysponują pojazdem z hakiem. Wynajem przyczepy lawetowej to tak że idealny sposób, żeby w połączeniu z lawetą przewozić 2 samochody jednocześnie – np. ściągając pojazd z zagranicy.